INDELING WEDSTRIJD 14 en 15 april 2018


Dit is een voorlopige lijst. De uiteindelijke lijst hangt op de dag zelf op de manege. Zorg dat je minimaal een uur voor de hier aangegeven tijd aanwezig bent.

 

Zaterdag 14 april

 

 18.00-20.50 Dressuur categorie D en C 

 

Zondag 15 april

 

9.00-12.45 Dressuur categorie B, paard/18+, B, A, A1 en eigen pony

12.50-13.15 parcours bouwen in binnenbak

rond 13.15 parcours verkennen categorie C en D

rond 13.30 aanvang springen

rond 14.45 parcours verkennen categorie paard/18+, eigen pony, A1, A en B

rond 15:00 aanvang springen

START PRIJSUITREIKING: ~16:00 uur IN DE BINNENBAK

 


Er wordt in ALLE categorieën met springen eerst een basisparcours gesprongen. In sommige

categorieën werken we met een ingebouwde barrage. De barrage wordt beoordeeld op tijd.

 


Het bestuur heeft bodyprotectors in verschillende maten aangeschaft die je tijdens het springen

op onderlinge wedstrijden kan gebruiken. Het bestuur raadt dit aan! Als je hier geen gebruik

van wil maken: graag 15 min. voor je moet rijden je melden bij een bestuurslid (blauwe bodywarmer).

 

 

 

ZATERDAGAVOND DRESSUUR 14 april 2018  18.00 uur
Tijd  Cat. Ruiter/ Amazone Paard/Pony 
18.00 D Linn Jaartsveld Smokey
18.07 D Sam Albers Rotiena
18.14 D Pepita Zijlstra Champ
18.21 D Laurien Koelemaij Smokey
18.28 D Sari Vandeginste Boy
18.35 D Nikki Groothuijse Champ
18.42 D Rosa Molemaker Smokey
18.49 D Suze Taylor Flame
18.56 D Eline Scholten Champ
19.03 C Hille Fleuren DJ
19.10 C Carlijn Goedhardt Smokey
19.17 C Eline Lamers Flame
19.24 C Sannah van der Poel DJ
19.31 C Wout Fleuren Boy
19.38 C Niki op den Camp Flame
19.45 C Julia Nobbe DJ
19.52 C Isabel Mutsaers Boy
19.59 C Finja Koelemaij Flame
20.06 C Zara van Dongen Rotiena
20.13 C Lonne Giesbers Boy
20.20 C Floor van den Brink Kalou
20.27 C Maud Schuld Rotiena
20.34 C Nicole van den Heiligenberg Twinkel 
20.41 C Daantje Rikken Kelly
ZONDAGOCHTEND DRESSUUR 15 april 2018 9.00 uur
Tijd  Cat. Naam Paard/Pony 
9.00 B Maria Baron Isabel
9.07 B Lieke van Basten Kalou
9.14 B Ruth Daniël Esprit
9.21 B Ella Mulder Kelly
9.28 B Lara Gubbels Boy
9.35 B Kim van Grol DJ
9.42 B Eva Eigenhuijsen Kelly
9.49 B Floor Eigenhuijsen Boy
9.56 B Helena van Woerkum DJ
10.03 B Karlijn Reuzel Kelly
10.10 B Mirre van der Poel Flame
10.17 18+/ paard Esmée van Est Bourbon
10.24 18+/ paard Anne Timmermans Winning Lady
10.31 18+/ paard Rosa op den Buijs Geesje
10.38 18+/ paard Marijn Kraaijeveld Chesterfield
10.45 18+/ paard Mariska Ekkebus Nobility
10.52 18+/ paard Charles Timmermans Winning Lady
10.59 A Anna de Haan Kalou
11.06 A Dana Arts Flame
11.13 A Emma Sophie van Gerwen Isabel
11.20 A Myrthe Reuzel Kalou
11.27 A Nadia Nobbe Michel
11.34 A Dagmar Pluim Esprit
11.41 A Joosje Ruhaak Kalou
11.48 A1 Nina Groothuijse Michel
11.55 A1 Lili Houben Geesje
12.02 A1 Yvet van den Brink Guus
12.09 A1 Vera Ekkebus Michel
12.16 EP C Hazel van der Hardt Aberson Seven
12.23  EP B Pam Dols Bubbles
12.30 EP A Noëlle Leenders Hooch
12.37 EP A1 Debby van den Brink Nova
ZONDAGMIDDAG SPRINGEN 15 April 2018
13.15 parcoursverkennen in clubtenue D en C 
13.30 aanvang springen
Springhoogte 10 cm Ruiter Pony
D Linn Jaartsveld Smokey
D Sam Albers Rotiena
D Pepita Zijlstra Champ
D Laurien Koelemaij Smokey
D Sari Vandeginste Boy
D Nikki Groothuijse Champ
D Rosa Molemaker Smokey
D Suze Taylor Flame
D Eline Scholten Champ
Springhoogte 20 cm Ruiter Pony
C Eline Lamers Flame
C Carlijn Goedhardt Smokey
C Wout Fleuren Boy
C Niki op den Camp Flame
C Nicole van den Heiligenberg Twinkel 
C Isabel Mutsaers Boy
C Finja Koelemaij Flame
C Zara van Dongen Rotiena
C Lonne Giesbers Boy
C Hille Fleuren DJ
C Maud Schuld Rotiena
C Daantje Rikken Kelly
C Julia Nobbe DJ
EP C Hazel van der Hardt Aberson Seven
14.45 parcoursverkennen in clubtenue B,  A, A1, EP, 18 +/ Paard
15.00 aanvang springen
Springhoogte 30 cm Ruiter Pony
B Maria Baron Isabel
B Lieke van Basten Kalou
B Ruth Daniël Esprit
B Ella Mulder Kelly
B Lara Gubbels Boy
B Kim van Grol DJ
B Eva Eigenhuijsen Kelly
B Floor Eigenhuijsen Boy
B Helena van Woerkum DJ
B Karlijn Reuzel Kelly
B Mirre van der Poel Flame
EP B Pam Dols Bubbles
Springhoogte 40 cm Ruiter Pony
A Dana Arts Flame
A Emma Sophie van Gerwen Isabel
A Myrthe Reuzel Kalou
A Nadia Nobbe Michel
A Dagmar Pluim Esprit
A Joosje Ruhaak Kalou
EP A Noëlle Leenders Hooch
Springhoogte 50 cm Ruiter Pony
A1 Nina Groothuijse Michel
EP A1 Debby van den Brink Nova
A1 Vera Ekkebus Michel
Springhoogte .. cm Ruiter Paard
18+/ Paard Anne Timmermans Winning Lady
18+/ Paard Rosa op den Buijs Geesje
18+/ Paard Esmée van Est Bourbon
18+/ Paard Charles Timmermans Winning Lady
Verwachte prijsuitreiking 16.00 uur